Црна Гора отворила границу са Србијом под одређеним условом

01.06.2020. 10:11
0
ИЗВОР: Танјуг

Црна Гора је од поноћи отворила границу са Србијом, чији држављани ће од данас у ту државу моћи да уђу само са негативним ПСР тестом, не старијим од 72 сата или двонедјељним карантином.

Према Србији су отворени гранични прелази: Ранче - Јабука, на путном правцу Пљевља - Пријепоље, Вуче - Годово на путном правцу Рожаје - Тутин и Чемерно на путном правцу Пљевља - Прибој.

Према посљедњим информацијама НКТ-а у Црну Гору, без карантина и изолације,  моћи ће ући становници 131 земље, међу којима су и Хрватска, Албанија, Босна и Херцеговина и тзв. Косово.

Коментари 0
Повезане вијести
Ни након 28 година није позната судбина отетих српских рудара Ни након 28 година није позната судбина отетих српских рудара
Српски баскеташи освојили бронзу у Пољској Српски баскеташи освојили бронзу у Пољској
Баскеташи Србије у полуфиналу Свјетског првенства у Варшави Баскеташи Србије у полуфиналу Свјетског првенства у Варшави
Најчитаније
  • То нису били људи, већ звијери: Страдање браће Петра и Павла
    3h 43m
    17
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – академик Петар Мандић
    17h 49m
    0
  • Анђела Вуковић са Пала награђена на међународној научној конференцији у Москви
    13h 58m
    1
  • Сутра до 38 степени, послије подне наоблачење са пљусковима
    19h 50m
    0
  • Подвизи и страдања браће Николић
    18h 43m
    0