Данас престанак падавина и разведравање

02.03.2025. 09:55
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ током дана падавине ће престати и услиједиће даље разведравање са сјевера уз све више сунчаних периода.

Максимална температура ваздуха износиће од шест степени на истоку до 12 на сјеверу и и југу, у вишим предјелима од два степена Целзијусова.

Ујутру на сјеверу постепено разведравање, у осталим предјелима облачно, на југу и истоку уз падавине.

На југу ће падати киша, а на истоку киша, сусњежица и снијег, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

На југу ће бити и вјетровито.

Вјетар ће бити слаб до умјерен сјеверног смјера. У Херцеговини умјерено јака бура, прогноза је Федералног хидрометеоролошког завода

Температура ваздуха у 7.00 часова: Хан Пијесак минус два степена, Мраковица минус један, Соколац нула, Сребреница и Сарајево један, Гацко и Градачац два, Приједор и Тузла три, Добој, Јајце, Ливно, Сански Мост и Зеница четири, Бањалука и Билећа пет, Широки Бријег шест, Требиње седам и Мостар девет степени Целзијусових.

Висина сњежног покривача: Хан Пијесак 14 центиметара, Соколац три, Чемерно један.

Коментари 0
Повезане вијести
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Сутра сунчано и топлије Сутра сунчано и топлије
Град богатији за дјечака Град богатији за дјечака
Најчитаније
  • Ко су Шопи из шопске салате?
    2h 32m
    0
  • Инспектор на терену код Фоче гдје је стијена усмртила докторицу: "Нема пропуста"
    22h 6m
    7
  • Саопштење Синдикалног одбора Синдиката запослених у ЈПШ „Шуме РС“
    14h 14m
    0
  • Ухапшен Паљанин због наношења тјелесних повреда
    1h 40m
    2
  • Божовић: Српска Илиџа за стварање Републике Српске дала велики залог (ФОТО)
    23h 50m
    1