„Дани тикве“ сљедећи викенд у Источном Сарајеву

23.09.2023. 14:09
1
ИЗВОР: katera.news

У Источном Сарајеву ће 30. септембра и 1. октобра бити одржана манифестација “Дани тикве”, коју организује Удружења грађана “Пробуди се”.

Манифестација, која се одржава десети пут, почиње у суботу у 9.00 часова изложбом пољопривредних производа и рукотворина.

У 10.00 часова је планиран дефиле дјеце “Обуцимо боје јесени” од шеталишта “Доктор Миодраг Лазић” до платоа испред Тржног центра “Бинго”.

Званично отварање ове манифестације планирано је у 12.30 часова.

У 14.00 часова предвиђено је вагање и избор највећег, најдужег и најљепшег плода тикве, а у 15.00 часова проглашење побједника.

Награда за најтежу тикву је 200 КМ.

У недјељу, 1. октобра, биће одржан Сајам меда на платоу испред Тржног центра “Бинго”.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Pemzioner 23.09.2023. 16:42
    Hoće li biti tikvana..
Повезане вијести
Спортско-риболовно друштво Жељезница прославило три деценије рада Спортско-риболовно друштво Жељезница прославило три деценије рада
Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија
Данас свечана промоција дипломираних и мастер музичара Данас свечана промоција дипломираних и мастер музичара
Најчитаније
  • Сјећања Вјере Ковачевић: Мој стриц, Сава Ковачевић/Од дјечачких дана до погибије на Сутјесци
    22h 38m
    37
  • Преки суд Саве Ковачевића
    5h 34m
    30
  • Марија Карађорђевић, српска краљица која заслужује поштовање равно светици
    5h 7m
    8
  • Нормализован саобраћај на магистралном путу Рогатица–Подроманија
    20h 15m
    0
  • Због удеса обустављен саобраћај у мјесту Козадре на путу Рогатица–Подроманија
    21h 17m
    0