„Dani tikve“ sljedeći vikend u Istočnom Sarajevu

23.09.2023. 14:09
1
IZVOR: katera.news

U Istočnom Sarajevu će 30. septembra i 1. oktobra biti održana manifestacija “Dani tikve”, koju organizuje Udruženja građana “Probudi se”.

Manifestacija, koja se održava deseti put, počinje u subotu u 9.00 časova izložbom poljoprivrednih proizvoda i rukotvorina.

U 10.00 časova je planiran defile djece “Obucimo boje jeseni” od šetališta “Doktor Miodrag Lazić” do platoa ispred Tržnog centra “Bingo”.

Zvanično otvaranje ove manifestacije planirano je u 12.30 časova.

U 14.00 časova predviđeno je vaganje i izbor najvećeg, najdužeg i najljepšeg ploda tikve, a u 15.00 časova proglašenje pobjednika.

Nagrada za najtežu tikvu je 200 KM.

U nedjelju, 1. oktobra, biće održan Sajam meda na platou ispred Tržnog centra “Bingo”.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Pemzioner 23.09.2023. 16:42
    Hoće li biti tikvana..
Povezane vijesti
Vukadin: Ponovo aktivna dva požara na Trebeviću Vukadin: Ponovo aktivna dva požara na Trebeviću
Održana projekcija filma „Vanbračna putovanja“ u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo Održana projekcija filma „Vanbračna putovanja“ u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo
Ulična trka „Atletist 5K“ biće održana 5. septembra u Istočnom Sarajevu Ulična trka „Atletist 5K“ biće održana 5. septembra u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Teatar u sarajevskih Srba
    21h 19m
    39
  • U bici kod Bileće vojska pod komandom Vlatka Vukovića porazila osmanlijsku vojsku
    5h 41m
    10
  • Muslimanski zločin pred crkvom u Blažuju
    5h 44m
    3
  • Još jedna osoba osumnjičena za pokušaj ubistva u Istočnom Novom Sarajevu
    20h 47m
    3
  • Godišnjica smrti Petra Kočića
    5h 47m
    3