Демонстранти блокирали магистрални пут Подгорица - Бијело Поље

20.01.2022. 21:10
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Грађани Колашина вечерас у 19 сати блокирали су магистрални пут Подгорица - Бијело Поље у мјесту Бабља Греда.

Блокада која је трајала 45 минута израз је незадовољства Колашинаца најавама потпредсједника Владе Црне Горе Дритана Абазовића о формирању мањинске Владе.

На протесту се чуло да би овакав потез представљао кршење изборне воље грађана Црне Горе и повратак на власт ДПС коме је народ 30. августа 2020 рекао “Не”.

На вечерашњим протестима најављено је да ће блокаде бити огранизоване свакодневно, преноси Блиц.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Општина Пале: Обавјештење Општина Пале: Обавјештење
Због удеса обустављен саобраћај на дионици пута Рогатица-Подроманија Због удеса обустављен саобраћај на дионици пута Рогатица-Подроманија
Сјећање на злочин у Пиви: У једном дану убијено 520 Срба Сјећање на злочин у Пиви: У једном дану убијено 520 Срба
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    10h 7m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    4h 59m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    9h 49m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    2h 1m
    0
  • Општина Пале: Обавјештење
    7h 51m
    0