Детаљи драме у РиТЕ Гацко: Радник отишао до котла и нестао!

15.04.2025. 13:02
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Нестанак радника Рудника и термоекетране (РиТЕ) Гацко О. К. пријављен је јутрос полицији у 10.20 часова и на терену су екипе, потврђено је у Полицијској управи Требиње.

Истакли су да је тренутно у току потрага и да не могу да откривају више информација.

Према непотврђеним информацијама, радник је отишао да узме узорке из котлова за контролу за угља и није се вратио. Такође према непотврђеним информацијама, сумња се да је том приликом можда упао у котао и настрадао, али то још није потврђено и нису пронађени никакви остаци.

Из РиТЕ Гацко је раније саопштено да је радник нестао јутрос приликом  обиласка котловског постројења и да је току је потрага.

-Нажалост сумња се да је овај радник смртно страдао- наводе из Службе за информисање РиТЕ Гацко.

Из овога предузећа додају да ће се огласити и званичним саопштењем.

Коментари 0
Повезане вијести
РиТЕ „Гацко“ од јутрос ван мреже, „Угљевик“ сутра обуставља рад РиТЕ „Гацко“ од јутрос ван мреже, „Угљевик“ сутра обуставља рад
Тешко стање у РиТЕ "Гацко": Рачун блокиран, на њему више немају ни пфениг Тешко стање у РиТЕ "Гацко": Рачун блокиран, на њему више немају ни пфениг
Тепавчевић: Сумња се да је несрећни радник страдао у млинском постројењу Тепавчевић: Сумња се да је несрећни радник страдао у млинском постројењу
Најчитаније
  • Мали Божић: Којим обичајима су се некада обиљежавали Нова година и Васиљевдан?
    8h 42m
    30
  • Како очистити организам од тешке хране
    10h 30m
    32
  • Источно Ново Сарајево: Дочек православне Нове године уз Слађану Мандић и бенд „Истурено одјељење“
    15h 19m
    19
  • Како су на бруталан начин били кажњавани Абориџини у Западној Аустралији
    6h 41m
    41
  • Паљанин лишен слободе због изазивања опште опасности и оштећења возила
    15h 44m
    0