Детаљи убиства у Рогатици: Ловац из нехата убио другог ловца

16.01.2022. 20:40
1
ИЗВОР: Катера

Полицијски службеници ПС Вишеград данас су лишили слободе лице В.Ђ., које је осумњичено да је починило кривично дјело "Нехатно лишење живота", саопштено је нашем порталу раније из Полицијске управе Источно Сарајево.

Из полиције су навели да се сумња да је лице В.Ђ. данас, у пријеподневним сатима, у мјесту Стари Брод, општина Рогатица, употребом ватреног оружја усмртило лице иницијала С.Н.

Како незванично сазнајемо из извора блиског истрази, ухапшени и настрадали су ловци.

Увиђај се врши у присуству припадника ПУ Источно Сарајево и уз присуство тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

На терену са полицијом је и дежурни тужилац из подручне канцеларије у Вишеграду.

 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Darko 16.01.2022. 21:16
    Lov podrazumijeva druženje, pravilan odnos prema divljači, da se odnosimo s poštovanjem i svi zakoni i propisi moraju se prihvatiti i poštovati i onda nema nikakvih problema.Odnos prema divljaci se vrati kad tad,ako ne tebi, onda tvojoj djeci.
Повезане вијести
МТБ тура на Борикама и ове године одушевила учеснике МТБ тура на Борикама и ове године одушевила учеснике
Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
Прелић: Подршка борачким категоријама морална дужност свих нас Прелић: Подршка борачким категоријама морална дужност свих нас
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    12h 58m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    11h 2m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    9h 32m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    13h 12m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    13h 2m
    0