Detalji ubistva u Rogatici: Lovac iz nehata ubio drugog lovca

16.01.2022. 20:40
1
IZVOR: Katera

Policijski službenici PS Višegrad danas su lišili slobode lice V.Đ., koje je osumnjičeno da je počinilo krivično djelo "Nehatno lišenje života", saopšteno je našem portalu ranije iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.

Iz policije su naveli da se sumnja da je lice V.Đ. danas, u prijepodnevnim satima, u mjestu Stari Brod, opština Rogatica, upotrebom vatrenog oružja usmrtilo lice inicijala S.N.

Kako nezvanično saznajemo iz izvora bliskog istrazi, uhapšeni i nastradali su lovci.

Uviđaj se vrši u prisustvu pripadnika PU Istočno Sarajevo i uz prisustvo tužioca Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo.

Na terenu sa policijom je i dežurni tužilac iz područne kancelarije u Višegradu.

 

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Darko 16.01.2022. 21:16
    Lov podrazumijeva druženje, pravilan odnos prema divljači, da se odnosimo s poštovanjem i svi zakoni i propisi moraju se prihvatiti i poštovati i onda nema nikakvih problema.Odnos prema divljaci se vrati kad tad,ako ne tebi, onda tvojoj djeci.
Povezane vijesti
Danas svečana promocija diplomiranih i master muzičara Danas svečana promocija diplomiranih i master muzičara
Katarina Pešić - učenik generacije Osnovne škole „Sveti Sava“ Rogatica Katarina Pešić - učenik generacije Osnovne škole „Sveti Sava“ Rogatica
Za završetak Sabornog hrama u Istočnom Novom Sarajevu biće odobreno tri miliona KM Za završetak Sabornog hrama u Istočnom Novom Sarajevu biće odobreno tri miliona KM
Najčitanije
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Zavala (Popovo polje)
    6h 17m
    0
  • Nije trebalo da ubijemo popa
    23h 55m
    1
  • Hercegovina ne zaboravlja Blagoja Bratića: Grof koji je sačuvao Pelea
    5h 51m
    0
  • Zbog pucnjave na Vracama uhapšen muškarac
    21h 39m
    0
  • Za završetak Sabornog hrama u Istočnom Novom Sarajevu biće odobreno tri miliona KM
    23h 44m
    5