Девет медаља за џудисте „Спарте“ у Бијељини

05.09.2021. 13:40
0
ИЗВОР: Катера

У Бијељини је данас одржан Међународни турнир "Трофеј Пантера" у организацији Џудо клуба "Пантер" из Бијељине.

На турниру су учествовале екипе из Србије, Румуније, Словеније, Мађарске, Македоније, Бугарске, Пољске, Хрватске, Грчке, Украјине као и 40 клубова из Републике Српске и БиХ.

Џудисти клуба „Спарта“ наставили су низ одличних резултата на такмичењима те на овом турниру освојили 9 медаља.

Златне медаље освојили су: Никша Шкрба, Лазар Лаловић, Мијало Панџић и Милица Аврам.

Сребрене медаље освојили су Лука Минић и Николина Панџић а бронзане Немања Елез, Милица Милошевић и Аријана Регоје.

У конкуренцији полетараца Лазар Лаловић је проглашен за најбољег такмичара.

Коментари 0
Повезане вијести
Никола Лубура на Eвропском првенству за кадете Никола Лубура на Eвропском првенству за кадете
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Одржано такмичење у лову рибе на пловак Одржано такмичење у лову рибе на пловак
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    1h 28m
    35
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    16h 25m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    8m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    23h 58m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    16h 50m
    0