Devet medalja za džudiste „Sparte“ u Bijeljini

05.09.2021. 13:40
0
IZVOR: Katera

U Bijeljini je danas održan Međunarodni turnir "Trofej Pantera" u organizaciji Džudo kluba "Panter" iz Bijeljine.

Na turniru su učestvovale ekipe iz Srbije, Rumunije, Slovenije, Mađarske, Makedonije, Bugarske, Poljske, Hrvatske, Grčke, Ukrajine kao i 40 klubova iz Republike Srpske i BiH.

Džudisti kluba „Sparta“ nastavili su niz odličnih rezultata na takmičenjima te na ovom turniru osvojili 9 medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Nikša Škrba, Lazar Lalović, Mijalo Pandžić i Milica Avram.

Srebrene medalje osvojili su Luka Minić i Nikolina Pandžić a bronzane Nemanja Elez, Milica Milošević i Arijana Regoje.

U konkurenciji poletaraca Lazar Lalović je proglašen za najboljeg takmičara.