Devet medalja za džudiste „Sparte“ u Bijeljini

05.09.2021. 13:40
0
IZVOR: Katera

U Bijeljini je danas održan Međunarodni turnir "Trofej Pantera" u organizaciji Džudo kluba "Panter" iz Bijeljine.

Na turniru su učestvovale ekipe iz Srbije, Rumunije, Slovenije, Mađarske, Makedonije, Bugarske, Poljske, Hrvatske, Grčke, Ukrajine kao i 40 klubova iz Republike Srpske i BiH.

Džudisti kluba „Sparta“ nastavili su niz odličnih rezultata na takmičenjima te na ovom turniru osvojili 9 medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Nikša Škrba, Lazar Lalović, Mijalo Pandžić i Milica Avram.

Srebrene medalje osvojili su Luka Minić i Nikolina Pandžić a bronzane Nemanja Elez, Milica Milošević i Arijana Regoje.

U konkurenciji poletaraca Lazar Lalović je proglašen za najboljeg takmičara.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nikola Lubura na Evropskom prvenstvu za kadete Nikola Lubura na Evropskom prvenstvu za kadete
Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23 Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23
Održano takmičenje u lovu ribe na plovak Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    21h 51m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    7h 42m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    9h 25m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    5h 53m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    10h 39m
    0