Ђаци поново у клупама

02.11.2020. 10:15
0
ИЗВОР: RTRS

Настава у Републици Српској од данас се одвија у просторијама основних и средњих школа, а биће настављене и све спортске и друге активности школске дјеце и омладине, одлучио је Републички штаб за ванредне ситуације.

Све васпитно-образовне установе и градски и општински штабови за ванредне ситуације јединица локалне самоуправе задужени су да у складу са епидемиолошком ситуацијом редовно обавјештавају Министарство просвјете и културе, те да, уколико буде потребно, доставе приједлог за поновно обустављање наставе и преласку на одвијање наставе на даљину.

Претходних седам дана ученици нису ишли у школу, али су пратили онлајн наставу.

Коментари 0
Повезане вијести
Данас исплата борачког додатка и социјалних давања за јун Данас исплата борачког додатка и социјалних давања за јун
Фоча: Медвјед у селу Кута усмртио коња Фоча: Медвјед у селу Кута усмртио коња
У Њујорку започела свјетска кампања Меморијалног центра о страдању српског народа У Њујорку започела свјетска кампања Меморијалног центра о страдању српског народа
Најчитаније
  • Додик на Палама разговарао са претученим младићима, састанку присуствовао и директор Полиције Српске
    4h 41m
    7
  • Додик: Утврдиће се одговорност за свакога ко је учествовао у полицијској интервенцији
    4h 20m
    11
  • Милојевић: Пропуштена је историјска шанса да једна од институција поново буде основана на Палама
    7h 27m
    2
  • Кључеви „Volkswagen T-Roca“ уручени добитници м:тел наградне игре „Никад лакше до аута“
    11h 34m
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    7h 36m
    0