Đaci ponovo u klupama

02.11.2020. 10:15
0
IZVOR: RTRS

Nastava u Republici Srpskoj od danas se odvija u prostorijama osnovnih i srednjih škola, a biće nastavljene i sve sportske i druge aktivnosti školske djece i omladine, odlučio je Republički štab za vanredne situacije.

Sve vaspitno-obrazovne ustanove i gradski i opštinski štabovi za vanredne situacije jedinica lokalne samouprave zaduženi su da u skladu sa epidemiološkom situacijom redovno obavještavaju Ministarstvo prosvjete i kulture, te da, ukoliko bude potrebno, dostave prijedlog za ponovno obustavljanje nastave i prelasku na odvijanje nastave na daljinu.

Prethodnih sedam dana učenici nisu išli u školu, ali su pratili onlajn nastavu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Meso bi moglo poskupjeti i do tri puta Meso bi moglo poskupjeti i do tri puta
Za sedam mjeseci 1.499 udesa u kojima su učestvovali mladi vozači Za sedam mjeseci 1.499 udesa u kojima su učestvovali mladi vozači
Više od 3500 kazni zbog korištenja telefona tokom vožnje Više od 3500 kazni zbog korištenja telefona tokom vožnje
Najčitanije
  • Cerska bitka: zanimljivosti o prvoj velikoj pobjedi srpske vojske u Velikom ratu
    23h 6m
    0
  • Život i nasljeđe Milutina Janjuševića: Profesor, upravnik i simbol stradanja
    4h 56m
    0
  • Bojan Vegara - „Djeca koju nije volio svijet“ (odlomak)
    4h 46m
    0
  • Da li se građani Istočnog Sarajeva osjećaju bezbjedno?
    16h 30m
    5
  • Istočna Ilidža: Lišen slobode nakon prijetnji i upotrebe vatrenog oružja
    3h 50m
    0