Дјечак (8) лијечи се од зависности од хероина

02.11.2019. 14:30
0
ИЗВОР: Telegraf

Дијете од осам година најмлађи је хероински овисник у Србији. Родитељи су га недавно довели на једну клинику ради одвикавања и тада открили још страшнију истину, да је малишан дрогу пробао када је кренуо у први разред.

То за Телеграф открива Божидар Драгутиновић, бивши хеорински овисник, а данас оснивач кампа за одвикавање „Преображење“ у селу Дворска код Лознице.

– Родитељи су примијетили промјене у понашању код дјетета, али се све сводило на неку емотивну незрелост, клиначку агресивност… Када су га на крају одвели у болницу, урадили су му бројне тестове и показало се да је позитиван на хероин – наводи Драгутиновић.

Онда су услиједиле кризе које су јадног дјечака престравиле.

– Када је видио колика је криза, уплашио се и признао да хероин конзумира већ годину, а добивао га је у школском дворишту – открива саговорник Телеграфа.

Коментари 0
Повезане вијести
На прелазу Градишка одузета четири килограма хероина На прелазу Градишка одузета четири килограма хероина
Дјечак на граници продаје кафу и воду како би помогао незапосленој мајци Дјечак на граници продаје кафу и воду како би помогао незапосленој мајци
Предивно старо библијско име за дјечаке, носи врло моћно значење Предивно старо библијско име за дјечаке, носи врло моћно значење
Најчитаније
  • Страшна несрећа на ауто-путу: Погинуле мајка и беба из БиХ
    11h 47m
    0
  • На данашњи дан умрла Милунка Савић
    15h 59m
    0
  • Пети октобар 25 година касније - дан који је промијенио Србију
    15h 54m
    4
  • У Чаклама сутра парастос убијеним српским борцима
    12h 51m
    3
  • Страдање херцеговачких Срба у Великом рату: Терор који су покушали да заташкају
    16h 9m
    5