Дјечак избо ножем дјевојчицу у школи

18.10.2024. 17:23
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Ученик 8. разреда Основне школе "Сечењи Иштван" у Суботици данас је ножем је избо дјевојчицу, такође ученицу ове школе.

Ову вијест преноси "Блиц", који пише да је према незваничним информацијама дјевојчица убодена у руку, а да према тренутно расположивим информацијама, није животно угрожена.

Додају да поједини родитељи других ученика из школе тврде да је дјевојчица повријеђена ножем и по нози.

- У Полицијској станици потврђују да је дечак ножем повредио девојчицу - пише Блиц.

Коментари 0
Повезане вијести
Мали Сава као симбол српског бунта против ропства Мали Сава као симбол српског бунта против ропства
Паљанској дјеци Дан спорта умјесто „веселог часа“ Паљанској дјеци Дан спорта умјесто „веселог часа“
Пале: За санацију школа 26.000 КМ, за комби 20.000 КМ Пале: За санацију школа 26.000 КМ, за комби 20.000 КМ
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    16h 51m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    17h 54m
    3
  • Здраво одрастање испред профита: ПСС за удаљавање кладионица од школа
    22h 55m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    17h 31m
    0
  • Служен помен поводом 34 година од злочина над Србима у Ратковићима
    23h 18m
    0