Дјечак погинуо, родитељи тешко повријеђени

27.10.2021. 08:51
0
ИЗВОР: Срна

Четрнаестогодишњи дјечак погинуо је у Бијељини када га је ударило једно, а потом и друго возило, које је притом повриједило и његове родитеље док су му пружали помоћ на путу, рекла је Срни портпарол Полицијске управе Александра Марић.

Све се догодило у размаку од неколико минута. У првом удесу једно возило је ударило дјечака на путу, а потом се удаљило са лица мјеста и полиција и даље трага за тим возачем.

Док су дјетету покушавали да укажу помоћ, наишло је друго возило и ударило поново дјечака и његове родитеље. Том приликом тешке повреде задобили су и отац Е.Х и мајка А.Б.

Полиција је пронашла другог возача чији су иницијали П.Д, који се удаљио са лица мјеста и он је ухапшен.

Саобраћајна несрећа догодила се синоћ у Улици Кулина Бана, а полицији је пријављена у 20.45 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Стојановић и Орашанин: СДС је државотворна странка чије вриједности и данас обавезују Стојановић и Орашанин: СДС је државотворна странка чије вриједности и данас обавезују
Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи
Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији
Најчитаније
  • Наталија Јокић, дјевојчица која у наручју мајке бјежи од "Олује" (ФОТО)
    4h 35m
    3
  • Сјећање на учитељицу Стану Арнаут, мученицу пребиловачку
    3h 25m
    3
  • Ухапшено лице из Источног Сарајева због преваре на интернету
    5h 30m
    0
  • Будимир и Кострешевић на конференцији за новинаре у Палама
    13h 45m
    4
  • Шеховац: Покушаје убиства у Источном Новом Сарајеву преузеће Републичко тужилаштво
    9h 55m
    6