Дјечак се утопио у базену

18.07.2024. 19:34
0
ИЗВОР: srna.rs

Једно дијете утопило се данас у базену код Пожеге, саопштила је пожешко-славонска полиција.

Полицији је данас у 12.33 часова пријављено да се утопило је дијете на базенима у мјесту Велика.

Дијете је покашала да реанимира екипа хитне помоћи, али узалуд, само је могла да констатује смрт.

Хрватски медији преносе да је ријеч о дванаестогодишњем дјечаку који је дошао на екскурзију, а утопио се пола сата након доласка.

Спасиоци су покушавали да га оживе, али је дјечак преминуо.

Коментари 0
Повезане вијести
У петак почиње нова сезона купања на градском базену у Рогатици У петак почиње нова сезона купања на градском базену у Рогатици
Потписан уговор о изградњи базена у Источном Новом Сарајеву Потписан уговор о изградњи базена у Источном Новом Сарајеву
Дјечак на граници продаје кафу и воду како би помогао незапосленој мајци Дјечак на граници продаје кафу и воду како би помогао незапосленој мајци
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    23h 42m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    21h 14m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    4h 35m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    21h 35m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    8h 27m
    0