Ђоковић: Срце ми је пуно кад видим навијаче на трибинама

08.02.2021. 15:51
0
ИЗВОР: Танјуг

Сјајан је осећај играти пред навијачима, срце ми је пуно кад видим публику на стадиону, рекао је најбољи тенисер свијета Новак Ђоковић послије побједе против Француза Шеремија Шардија (3:0) на старту Аустралијан опена.

- Ово је највише људи што сам видео на тениском терену у претходних 12 месеци. Ценим вашу подршку. Задовољан сам што смо слободни, што играмо тенис, што смо се вратили у Аустралију. Хвала вам - рекао је Ђоковић по завршетку меча на "Род Лејвер арени".

Ђоковић је у Мелбурну освојио осам титула, а наредни ривал биће му Американац Френсис Тијафо.

- Надам се да ћу имати много сјајних мечева овде, на мом омиљеном терену, где сам имао много успеха - поручио је Ђоковић.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    4h 46m
    4
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    10h 47m
    0
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    2h 52m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    11h 43m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    24m
    0