Đoković: Srce mi je puno kad vidim navijače na tribinama

08.02.2021. 15:51
0
IZVOR: Tanjug

Sjajan je osećaj igrati pred navijačima, srce mi je puno kad vidim publiku na stadionu, rekao je najbolji teniser svijeta Novak Đoković poslije pobjede protiv Francuza Šeremija Šardija (3:0) na startu Australijan opena.

- Ovo je najviše ljudi što sam video na teniskom terenu u prethodnih 12 meseci. Cenim vašu podršku. Zadovoljan sam što smo slobodni, što igramo tenis, što smo se vratili u Australiju. Hvala vam - rekao je Đoković po završetku meča na "Rod Lejver areni".

Đoković je u Melburnu osvojio osam titula, a naredni rival biće mu Amerikanac Frensis Tijafo.

- Nadam se da ću imati mnogo sjajnih mečeva ovde, na mom omiljenom terenu, gde sam imao mnogo uspeha - poručio je Đoković.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ko je bio Rolan Garos? Teniski reket spasao čovjeka po kome turnir nosi ime, iako nije bio teniser Ko je bio Rolan Garos? Teniski reket spasao čovjeka po kome turnir nosi ime, iako nije bio...
Srpska teniserka Aleksandra Krunić u finalu Roland Garosa Srpska teniserka Aleksandra Krunić u finalu Roland Garosa
Aleksandra Krunić i Ana Danilina u polufinalu Rolan Garos Aleksandra Krunić i Ana Danilina u polufinalu Rolan Garos
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    11h 58m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    5h 57m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    4h 3m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    12h 54m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    1h 35m
    0