Додјела стипендија 12. генерацији м:стипендиста

07.02.2022. 14:00
1
ИЗВОР: Катера

Компанија м:тел ће сутра, 8. фебруара у 11.30 часова, у просторијама Електротехничког факултета у Источном Сарајеву, додијелити стипендије истакнутим студентима електротехничких факултета у БиХ.

Ове стипендије компанија м:тел 12. годину заредом уручује истакнутим студентима факултета који образују стручњаке од интереса за област којом се компанија бави, а у оквиру свог друштвено одговорног пословања.

Свечаној додјели стипендија ће присуствовати Јелена Триван, генерални директор компаније м:тел и Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета у Источном Сарајеву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Maki 08.02.2022. 00:17
    Divno kada neko misli i na studente
Повезане вијести
Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro
Закорачите у љето уз 49. број м:агазина! Закорачите у љето уз 49. број м:агазина!
Кад пожелите предах, ту је TS Media видеотека Кад пожелите предах, ту је TS Media видеотека
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    11h 4m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    10h 50m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    12h 11m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    9h 27m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    11h 16m
    0