Додјела стипендија 12. генерацији м:стипендиста

07.02.2022. 14:00
1
ИЗВОР: Катера

Компанија м:тел ће сутра, 8. фебруара у 11.30 часова, у просторијама Електротехничког факултета у Источном Сарајеву, додијелити стипендије истакнутим студентима електротехничких факултета у БиХ.

Ове стипендије компанија м:тел 12. годину заредом уручује истакнутим студентима факултета који образују стручњаке од интереса за област којом се компанија бави, а у оквиру свог друштвено одговорног пословања.

Свечаној додјели стипендија ће присуствовати Јелена Триван, генерални директор компаније м:тел и Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета у Источном Сарајеву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Maki 08.02.2022. 00:17
    Divno kada neko misli i na studente
Повезане вијести
Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro
Закорачите у љето уз 49. број м:агазина! Закорачите у љето уз 49. број м:агазина!
Кад пожелите предах, ту је TS Media видеотека Кад пожелите предах, ту је TS Media видеотека
Најчитаније
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    5h 6m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    6h 8m
    0
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    4h 10m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    23h 51m
    1
  • Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета
    4h 22m
    0