Додјела стипендија 12. генерацији м:стипендиста

07.02.2022. 14:00
1
ИЗВОР: Катера

Компанија м:тел ће сутра, 8. фебруара у 11.30 часова, у просторијама Електротехничког факултета у Источном Сарајеву, додијелити стипендије истакнутим студентима електротехничких факултета у БиХ.

Ове стипендије компанија м:тел 12. годину заредом уручује истакнутим студентима факултета који образују стручњаке од интереса за област којом се компанија бави, а у оквиру свог друштвено одговорног пословања.

Свечаној додјели стипендија ће присуствовати Јелена Триван, генерални директор компаније м:тел и Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета у Источном Сарајеву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Maki 08.02.2022. 00:17
    Divno kada neko misli i na studente
Повезане вијести
Закорачите у љето уз 49. број м:агазина! Закорачите у љето уз 49. број м:агазина!
Кад пожелите предах, ту је TS Media видеотека Кад пожелите предах, ту је TS Media видеотека
Љето почиње: Изаберите Galaxy A07 или Redmi Note 15 Pro уз м:тел Travel тарифе Љето почиње: Изаберите Galaxy A07 или Redmi Note 15 Pro уз м:тел Travel тарифе
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    17h 5m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    18h 8m
    3
  • Здраво одрастање испред профита: ПСС за удаљавање кладионица од школа
    23h 9m
    0
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    17h 45m
    0
  • Служен помен поводом 34 година од злочина над Србима у Ратковићима
    23h 32m
    0