Додјела стипендија 12. генерацији м:стипендиста

07.02.2022. 14:00
1
ИЗВОР: Катера

Компанија м:тел ће сутра, 8. фебруара у 11.30 часова, у просторијама Електротехничког факултета у Источном Сарајеву, додијелити стипендије истакнутим студентима електротехничких факултета у БиХ.

Ове стипендије компанија м:тел 12. годину заредом уручује истакнутим студентима факултета који образују стручњаке од интереса за област којом се компанија бави, а у оквиру свог друштвено одговорног пословања.

Свечаној додјели стипендија ће присуствовати Јелена Триван, генерални директор компаније м:тел и Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета у Источном Сарајеву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Maki 08.02.2022. 00:17
    Divno kada neko misli i na studente
Повезане вијести
Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди
Свијет вас чека, путујте уз м:тел eSIM Travel Свијет вас чека, путујте уз м:тел eSIM Travel
Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    19m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    18h 40m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    16m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    15h 58m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 3m
    0