Додјела стипендија 12. генерацији м:стипендиста

07.02.2022. 14:00
1
ИЗВОР: Катера

Компанија м:тел ће сутра, 8. фебруара у 11.30 часова, у просторијама Електротехничког факултета у Источном Сарајеву, додијелити стипендије истакнутим студентима електротехничких факултета у БиХ.

Ове стипендије компанија м:тел 12. годину заредом уручује истакнутим студентима факултета који образују стручњаке од интереса за област којом се компанија бави, а у оквиру свог друштвено одговорног пословања.

Свечаној додјели стипендија ће присуствовати Јелена Триван, генерални директор компаније м:тел и Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета у Источном Сарајеву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Maki 08.02.2022. 00:17
    Divno kada neko misli i na studente
Повезане вијести
Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди Фантастична HONOR 600 серија уз сјајне поклоне у м:тел понуди
Свијет вас чека, путујте уз м:тел eSIM Travel Свијет вас чека, путујте уз м:тел eSIM Travel
Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    23h 18m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    20h 50m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    4h 11m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    21h 11m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    8h 3m
    0