Додјела стипендија 12. генерацији м:стипендиста

07.02.2022. 14:00
1
ИЗВОР: Катера

Компанија м:тел ће сутра, 8. фебруара у 11.30 часова, у просторијама Електротехничког факултета у Источном Сарајеву, додијелити стипендије истакнутим студентима електротехничких факултета у БиХ.

Ове стипендије компанија м:тел 12. годину заредом уручује истакнутим студентима факултета који образују стручњаке од интереса за област којом се компанија бави, а у оквиру свог друштвено одговорног пословања.

Свечаној додјели стипендија ће присуствовати Јелена Триван, генерални директор компаније м:тел и Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета у Источном Сарајеву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Maki 08.02.2022. 00:17
    Divno kada neko misli i na studente
Повезане вијести
М:САТ – било гдје у БиХ М:САТ – било гдје у БиХ
Изаберите HONOR за врхунску фотографију и сјајан поклон Изаберите HONOR за врхунску фотографију и сјајан поклон
Компанија м:тел донирала изградњу дјечијег игралишта у Новој Тополи Компанија м:тел донирала изградњу дјечијег игралишта у Новој Тополи
Најчитаније
  • Како топлотни талас утиче на људски организам?
    3h 48m
    3
  • Годишњица Церске битке
    14h 19m
    3
  • Лице из Источне Илиџе ухапшено због пријетњи ватреним оружјем
    11h 50m
    0
  • Поднесен извјештај против лица из Источне Илиџе због наношења тјелесне повреде
    11h 34m
    1
  • Четири сестре, четири портрета: Какве су биле кћерке посљедњег руског императора Николаја II
    5h 48m
    0