Додјела стипендија 12. генерацији м:стипендиста

07.02.2022. 14:00
1
ИЗВОР: Катера

Компанија м:тел ће сутра, 8. фебруара у 11.30 часова, у просторијама Електротехничког факултета у Источном Сарајеву, додијелити стипендије истакнутим студентима електротехничких факултета у БиХ.

Ове стипендије компанија м:тел 12. годину заредом уручује истакнутим студентима факултета који образују стручњаке од интереса за област којом се компанија бави, а у оквиру свог друштвено одговорног пословања.

Свечаној додјели стипендија ће присуствовати Јелена Триван, генерални директор компаније м:тел и Божидар Поповић, декан Електротехничког факултета у Источном Сарајеву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Maki 08.02.2022. 00:17
    Divno kada neko misli i na studente
Повезане вијести
Свијет вас чека, путујте уз м:тел eSIM Travel Свијет вас чека, путујте уз м:тел eSIM Travel
Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro Телефони са вриједним поклонима: Xiaomi 17T и Xiaomi 17T Pro
Закорачите у љето уз 49. број м:агазина! Закорачите у љето уз 49. број м:агазина!
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    18h 32m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    12h 31m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    10h 37m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    19h 28m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    8h 9m
    0