Dodjela stipendija 12. generaciji m:stipendista

07.02.2022. 14:00
1
IZVOR: Katera

Kompanija m:tel će sutra, 8. februara u 11.30 časova, u prostorijama Elektrotehničkog fakulteta u Istočnom Sarajevu, dodijeliti stipendije istaknutim studentima elektrotehničkih fakulteta u BiH.

Ove stipendije kompanija m:tel 12. godinu zaredom uručuje istaknutim studentima fakulteta koji obrazuju stručnjake od interesa za oblast kojom se kompanija bavi, a u okviru svog društveno odgovornog poslovanja.

Svečanoj dodjeli stipendija će prisustvovati Jelena Trivan, generalni direktor kompanije m:tel i Božidar Popović, dekan Elektrotehničkog fakulteta u Istočnom Sarajevu.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Maki 08.02.2022. 00:17
    Divno kada neko misli i na studente
Povezane vijesti
Banja Luka Fest se vraća na Kastel - peto izdanje od 2. do 4. jula Banja Luka Fest se vraća na Kastel - peto izdanje od 2. do 4. jula
Posljednja šansa za Volkswagen T‑Roc: „Nikad lakše do auta“ ulazi u završnicu Posljednja šansa za Volkswagen T‑Roc: „Nikad lakše do auta“ ulazi u završnicu
Fantastična HONOR 600 serija uz sjajne poklone u m:tel ponudi Fantastična HONOR 600 serija uz sjajne poklone u m:tel ponudi
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    9h 30m
    0
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    7h 34m
    23
  • Govor vladike Nikolaja na Vidovdan 1916. godine
    6h 4m
    1
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    9h 44m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    9h 34m
    0