Доктори Тамбурић, Арамбашић и Ђурђевић 31. марта у Болници „Србија“

20.03.2023. 17:23
0
ИЗВОР: katera.news

Др Павле Арамбашић, др Рената Тамбурић и др Младен Ђурђевић, супспецијалисти гастроентерологије са хепатологијом, обављаће прегледе пацијената 31. марта у Болници „Србија“.

Како наводе из ове болнице, прегледи ће се обављати од 9.00 часова, а за преглед је неопходна упутница породичног љекара.

Сви заинтересовани пацијенти преглед могу заказати на број телефона 057/325-300, локал 399, и 409 и 057/325-340, у периоду од 13.00 до 14.30 часова са нагласком да заказују преглед код др Арамбашића, др Тамбурић и др Ђурдевића.

Коментари 0
Повезане вијести
Радићева: Улога бабице у породилишту је кључна за сигурност и добробит мајке и бебе Радићева: Улога бабице у породилишту је кључна за сигурност и добробит мајке и бебе
ЕЕГ прегледи у Болници „Србија“ за педијатријску популацију ЕЕГ прегледи у Болници „Србија“ за педијатријску популацију
Доступни ЕЕГ прегледи у Болници „Србија“ Доступни ЕЕГ прегледи у Болници „Србија“
Најчитаније
  • У Сокоцу пронађена дрога
    14h 5m
    0
  • У стану у Палама пронађена дрога и оружје, лице лишено слободе
    14h 52m
    0
  • У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
    13h 53m
    0
  • По Данилу Првом Петровићу сви Црногорци су - Срби
    8h 28m
    7
  • У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге
    14h 19m
    0