Достављена коначна верзија Студије заштите за Парк природе „Требевић“ (ФОТО)

02.02.2023. 11:05
0
ИЗВОР: katera.news

У кабинет градоначелника Источног Сарајева Љубише Ћосића јутрос је стигла коначна верзија Студије заштите за Парк природе Требевић из Републичког завода за заштиту културно-историјског и природног насљеђа.

Ћосић се захвалио свим сарадницима на обављеном послу, те посебну захвалност исказао директорици Републичког завода за заштиту културно-историјског и природног насљеђа Јасни Милешевић, која је, како наводи Ћосић, препознала огроман значај Требевића и подржала намјеру да се заштити овај бисер природе.

- Потрудићемо се да ову студију у електронском формату представимо јавности, како би наши суграђани остварили увид у то колико је Требевић значајан за укупан квалитет нашег и живота генерација које ће тек доћи. Пред нама је истински рад на заштити Требевића и огроман посао када је ријеч о оснивању предузећа које ће управљати Парком природе – навео је он.

  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Фејсбук/ Љубиша Ћосић

Коментари 0
Повезане вијести
Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Одржано такмичење у лову рибе на пловак Одржано такмичење у лову рибе на пловак
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    6h 10m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    5h 56m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    7h 17m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    9h 38m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    4h 33m
    1