Дозвољен рад угоститељских објеката до 20 часова у Кантону Сарајево

21.04.2021. 18:06
0
ИЗВОР: Klix.ba

Одлуком Владе Кантона Сарајево донесене су нове мјере, а посебна новина је да се дозвољава рад угоститељским објектима до 20 часова, уз присуство највише 20 особа у објекту.

Нове мјере доносе и допуштен рад рад кладионицама, фитнес центрима, теретанама, спа центрима, јавним базенима уз поштовање хигијенско-епидемиолошких мјера.

Коментари 0
Повезане вијести
Премијер поднио оставку, пала Влада Кантона Сарајева Премијер поднио оставку, пала Влада Кантона Сарајева
Шеранић: Здравље важније од свега – угоститељи подржали закон о пушењу Шеранић: Здравље важније од свега – угоститељи подржали закон о пушењу
Проглашен крај епидемије морбила Проглашен крај епидемије морбила
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    12h 5m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    10h 16m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    13h 48m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    2h 43m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    15h 2m
    0