Dozvoljen rad ugostiteljskih objekata do 20 časova u Kantonu Sarajevo

21.04.2021. 18:06
0
IZVOR: Klix.ba

Odlukom Vlade Kantona Sarajevo donesene su nove mjere, a posebna novina je da se dozvoljava rad ugostiteljskim objektima do 20 časova, uz prisustvo najviše 20 osoba u objektu.

Nove mjere donose i dopušten rad rad kladionicama, fitnes centrima, teretanama, spa centrima, javnim bazenima uz poštovanje higijensko-epidemioloških mjera.

Komentari 0
Povezane vijesti
Premijer podnio ostavku, pala Vlada Kantona Sarajeva Premijer podnio ostavku, pala Vlada Kantona Sarajeva
Šeranić: Zdravlje važnije od svega – ugostitelji podržali zakon o pušenju Šeranić: Zdravlje važnije od svega – ugostitelji podržali zakon o pušenju
Proglašen kraj epidemije morbila Proglašen kraj epidemije morbila
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    14h 41m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    12h 52m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    5h 19m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    16h 24m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    17h 38m
    0