Дрогиран возио 173 километра на час брже од дозвољеног

20.09.2025. 22:01
1
ИЗВОР: srna.rs

Полиција је данас на државном путу у Панчеву пресретачем зауставила возача "аудија" који је дрогиран возио брзином 173 километра на час већом од дозвољене.

Припадници Управе саобраћајне полиције око 14.00 часова зауставили су на путу Панчево-Опово "ауди" који се кретао брзином од 252,8 километара на час на дијелу пута гдје је брзина ограничена на 80 километара на час.

Возилом је управљао тридесетједногодишњак чији су иницијали А.Ј, за којег је тестирањем утврђено да је био под дејством кокаина, саопштено је из МУП-а.

Возач је искључен из саобраћаја и задржан у службеним просторијама и против њега ће бити поднесена прекршајна пријава због насилничке вожње и вожње под дејством психоактивних супстанци.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    071 21.09.2025. 20:40
    ✡️
Повезане вијести
Епопеја орла који није случајно на српском грбу: Заточен у Сирији - Срби га сада ослобађају! Епопеја орла који није случајно на српском грбу: Заточен у Сирији - Срби га сада ослобађају!
Шије шајкаче и у десетој деценији Шије шајкаче и у десетој деценији
Српска се у Србији задужује 22 милиона евра Српска се у Србији задужује 22 милиона евра
Најчитаније
  • Безгранично. Бесмртно.
    4h 29m
    6
  • Србин из Источног Сарајева сениорски првак Републике Србије
    15h 23m
    0
  • Годишњица протјеривања Срба из Вогошће
    5h 1m
    38
  • Лазар Дрљача -Тражим помиловање
    19h 26m
    3
  • Ћевриз Нишић: Савремени говор између аутентичности и помодарства
    23h 58m
    1