Друмови у Српској односе све више живота: За три мјесеца погинула 21 особа

25.04.2024. 21:43
0
ИЗВОР: nezavisne.com

За само три мјесеца ове године на путевима у Републици Српској живот је изгубила 21 особа, односно број погинулих је већи за 61,5 одсто у односу на прво тромјесечје 2023 године.

Укупна број саобраћајних незгода за прва три мјесеца ове године је 2.412 и већи је за 7,8 одсто у односу на исти период лани када је у истом периоду забиљежено 2.238 несрећа.

Према подацима Републичког завода за статистику Републике Српске, у несрећама су у раније наведеном периоду повријеђене 752 особе што представља повећање броја повријеђених за 14,3 одсто, док је годину раније повријеђено 658 особа.

Коментари 0
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    7h 3m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    13h 53m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    12h 53m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    13h 27m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    14h 51m
    0