Два лица осумњичена за наношење повреда

28.12.2023. 17:05
0
ИЗВОР: srna.rs

Лица чији су иницијали Д.Г. и Ђ.Џ. осумњичена су да су физички напала једно лице и нанијела му повреде главе и тијела због чега му је помоћ указана у Универзитетском клиничком центру Републике Српске, саопштено је из Полицијске управе Бањалука.

Приликом напада, овом лицу су оштећене наочаре и мобилни телефон.

Код лица Ђ.ДЖ. утврђено је присуство алкохола у организму од 1,51 промила, док је Д.Г. имао 1,10 промила.

Над њима је извршена криминалистичка обрада, а свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука.

Лица Д.Г. и Ђ.Џ. се сумњиче да су починила кривична дјела тешка тјелесна повреда и оштећење и одузимање туђе ствари.

Коментари 0
Повезане вијести
Притвор осумњиченима за незаконита запошљавања Притвор осумњиченима за незаконита запошљавања
Осумњичени за убиство мале Данке могли би на слободу Осумњичени за убиство мале Данке могли би на слободу
Убили човјека због 800 КМ: Данас рочиште двојци осумњичених за ликвидацију мушкарца код Горажда Убили човјека због 800 КМ: Данас рочиште двојци осумњичених за ликвидацију мушкарца код Го...
Најчитаније
  • Сутра почиње Петровски пост
    11h 32m
    0
  • Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа
    7h 57m
    10
  • Три мушкарца повријеђена у пуцњави на Врацама
    1h 6m
    0
  • Минић и Гашановић свечано отворили "Јагњијаду" на Вучијој Луци
    8h 10m
    6
  • Данас Гастро-туристичка манифестација "Јагњијада" на Вучијој Луци
    11h 30m
    0