Полиција је ухапсила А.Л.(43) са Илиџе због сумње да је у Храсници усмртио једну женску и једну мушку особу, а након хапшења над њим је у току криминалистичка обрада.
Како је саопштено из МУП-а Кантона Сарајево, ноћас, 16. јула, у 2 часа, полицијски службеници Управе полиције лишили су слободе А.Л. (43), настањеног на Илиџи, због постојања основа сумње да је починио кривично дјело убиство из члана 166. став 2. тачка а) КЗ ФБиХ.
Како пишу Независне новине, А.Л. се сумњичи да је претходне вечери на подручју Храснице, општина Илиџа, лишио живота једну женску и једну мушку особу.
Увиђај су обавили припадници Управе полиције МУП-а Кантона Сарајево, а у службеним просторијама врши се криминалистичка обрада над осумњиченим 43-годишњаком, који ће уз извјештај о почињеном кривичном дјелу бити предат у даљу надлежност Кантоналног тужилаштва.
Према незваничним информацијама "Аваза", мушкарац је усмртио мајку и брата, те да је овај брутални злочин почињен лопатом.