Џудисти „Фамоса“ на престижном Европском купу у Поречу

15.03.2024. 09:56
0
ИЗВОР: katera.news

Најбољи кадети „Фамоса овог викенда наступају на једном од најјачих Европских купова за кадете, који се одржава у Поречу.

Саша Шеховац, Никола Лубура, Милан Новаковић, Душан Вујичић и Ана Шкиљевић добиће прилику да се боре са најбољим кадетима из преко 30 земаља.

Како су најавили из клуба, у суботу, на татами ће изаћи Саша Шеховац у категорији до 60 килограма, док у недјељу наступају Милан Новаковић до 73 килограма, Душан Вујичић до 81 килограма, Никола Лубура у плус 90 килограма, те Ана Шкиљевић до 63 килограма.

Коментари 0
Повезане вијести
Одлични резултати такмичара Џудо клуба „Фамос“ на Првенству Републике Српске Одлични резултати такмичара Џудо клуба „Фамос“ на Првенству Републике Српске
Сјајни резултати младих такмичара Џудо клуба "Фамос" у Добоју Сјајни резултати младих такмичара Џудо клуба "Фамос" у Добоју
Сениорке "Фамоса" најбоље у БиХ Сениорке "Фамоса" најбоље у БиХ
Најчитаније
  • На данашњи дан крунисан Душан Стефан Немањић и проглашена патријаршија
    3h 2m
    3
  • Стари Брод - свједочанство Николе Билића
    2h 59m
    3
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    21h 7m
    0
  • Лијепа слика младих: Студенти ЕТФ-а уредили околину факултета
    21h 24m
    3
  • Александар Шкрабов Владимирович – Саша Рус
    2h 53m
    0