Џудисти "Романије" богатији за 10 медаља

13.06.2022. 08:58
0
ИЗВОР: katera.news

Протеклог викенда је одржан "Куп Града Сарајева" на којем су учествовали и такмичари Џудо клуба Романије“ са Пала.

Џудисти "Романије“ остварили су одличне разултате и освојили 10 медаља те у категорији полетараца освојили про мјесто у екипном пласману.

Златне медаље су освојили Димитрије Савић, Лука Илић, Милош Пантић,  Бане Илић, Никола Даниловић, Лука Лопатић.

Сребрним медаља окитили су се Иван Лучић, Лазар Даниловић, Марко Пантић и Милош Пантић.

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Џудо клуба "Романија" успјешни на два такмичења Такмичари Џудо клуба "Романија" успјешни на два такмичења
Димитрије Савић и Вук Илић на европском првенству у Словачкој Димитрије Савић и Вук Илић на европском првенству у Словачкој
Никола Даниловић шампион на Првенству Босне и Херцеговине Никола Даниловић шампион на Првенству Босне и Херцеговине
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    3h 53m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    2h 33m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    18h 50m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    19h 15m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    3h 33m
    0