Џудисткиње "Славије" најуспјешније на Првенству БиХ у Бијељини

06.03.2022. 19:32
0
ИЗВОР: Катера

Џудисткиње "Славије" из Источног Новог Сарајева освојиле су на Првенству БиХ, одржаном у Бијељини овог викенда, двије златне, једну бронзану медаљу, те пехар за најуспјешнију женску екипу.

Шампионке у полетарској конкуренцији "Славије" постале су Горана Пржуљ (-44 килограма) и Сара Николић (-48 килограма).

Слика

Полетаркама "Славије" припао је и пехар за најуспјешнију женску екипу на Првенству БиХ.

У мушкој конкуренцији џудиста "Славије" Огњен Газдић освојио је треће мјесто у категорији до 100 килограма.

Првенство БиХ за сениоре и полетарце одржано је јуче, 5. марта 2022. године у Бијељини, у техничкој организацији Џудо клуба "Пантери".