Džudistkinje "Slavije" najuspješnije na Prvenstvu BiH u Bijeljini

06.03.2022. 19:32
0
IZVOR: Katera

Džudistkinje "Slavije" iz Istočnog Novog Sarajeva osvojile su na Prvenstvu BiH, održanom u Bijeljini ovog vikenda, dvije zlatne, jednu bronzanu medalju, te pehar za najuspješniju žensku ekipu.

Šampionke u poletarskoj konkurenciji "Slavije" postale su Gorana Pržulj (-44 kilograma) i Sara Nikolić (-48 kilograma).

Slika

Poletarkama "Slavije" pripao je i pehar za najuspješniju žensku ekipu na Prvenstvu BiH.

U muškoj konkurenciji džudista "Slavije" Ognjen Gazdić osvojio je treće mjesto u kategoriji do 100 kilograma.

Prvenstvo BiH za seniore i poletarce održano je juče, 5. marta 2022. godine u Bijeljini, u tehničkoj organizaciji Džudo kluba "Panteri".