Фамос декласирао Власеницу на свом терену

23.10.2021. 21:35
0
ИЗВОР: sportdc.net

Фамос из Војковића је у 11. колу Друге лиге Републике Српске група "Исток" заблистао и прегазио Власеницу на свом терену са 6:0.

Од прве до посљедње минуте Фамос је био усмјерен ка своме циљу, а то је била побједа и три бода са којом би остали у самом врху друголигашког "Истока".

Госте је начео  у 16. минути Огњен Мичић. У 25. минути већ је било 2:0, а сопствену мрежу је погодио Мајсторовић.

У другом полувремену на сцену ступа Данел Блажић. Новопечени нападач постиже хеттрик и још једном показује да је права штета што га и раније нисмо гледали на овој позицији умјесто на десном беку.

Погађао је Блажић мрежу гостију у 51. минути, па онда и у 77. и 80. минути. Тачку на и ставио је Зоран Кокот својим новим голом у сезони.

Могао је Фамос и до убједљивије побједе, али је 59. минути Армин Шехић пропустио да реализује пенал.

ФАМОС - ВЛАСЕНИЦА 6:0 (2:0)
СЦ "Војковићи"
Гледалаца: 100
Судија: Милан Кукрика (Требиње)

Стријелци: 1:0 Мичић 16, 2:0 Мајсторовић 25аг, 3:0 Блажић 51, 4:0 Блажић 77, 5:0 Блажић 80, 6:0 Кокот 87

Жути картони: Ковачевић, Мајсторовић (Власеница)
Црвени картон: Владимир Јањић 82 (тренер ФК Власеница)

ФАМОС: Терзић, Минић (од 67. Елез), У. Ковачевић, Отовић, Лаловић (од 79. Суџум), Демировић (од 79. Видаковић), Марковић, Мичић (од 79. Ђорем), Блажић, Шехић (од 73. Кокот), Фргања   Тренер: Владимир Дрињак

ВЛАСЕНИЦА; Пожјак, Рајак, Петровић, Митровић, Ступар, Ковачевић, Тешић, Мајсторовић, Јовановић, Ерделић (од 79. Гужвић), Милаковић (од 46. Гарић)  Тренер: Владимир Јањић