Famos deklasirao Vlasenicu na svom terenu

23.10.2021. 21:35
0
IZVOR: sportdc.net

Famos iz Vojkovića je u 11. kolu Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" zablistao i pregazio Vlasenicu na svom terenu sa 6:0.

Od prve do posljednje minute Famos je bio usmjeren ka svome cilju, a to je bila pobjeda i tri boda sa kojom bi ostali u samom vrhu drugoligaškog "Istoka".

Goste je načeo  u 16. minuti Ognjen Mičić. U 25. minuti već je bilo 2:0, a sopstvenu mrežu je pogodio Majstorović.

U drugom poluvremenu na scenu stupa Danel Blažić. Novopečeni napadač postiže hettrik i još jednom pokazuje da je prava šteta što ga i ranije nismo gledali na ovoj poziciji umjesto na desnom beku.

Pogađao je Blažić mrežu gostiju u 51. minuti, pa onda i u 77. i 80. minuti. Tačku na i stavio je Zoran Kokot svojim novim golom u sezoni.

Mogao je Famos i do ubjedljivije pobjede, ali je 59. minuti Armin Šehić propustio da realizuje penal.

FAMOS - VLASENICA 6:0 (2:0)
SC "Vojkovići"
Gledalaca: 100
Sudija: Milan Kukrika (Trebinje)

Strijelci: 1:0 Mičić 16, 2:0 Majstorović 25ag, 3:0 Blažić 51, 4:0 Blažić 77, 5:0 Blažić 80, 6:0 Kokot 87

Žuti kartoni: Kovačević, Majstorović (Vlasenica)
Crveni karton: Vladimir Janjić 82 (trener FK Vlasenica)

FAMOS: Terzić, Minić (od 67. Elez), U. Kovačević, Otović, Lalović (od 79. Sudžum), Demirović (od 79. Vidaković), Marković, Mičić (od 79. Đorem), Blažić, Šehić (od 73. Kokot), Frganja   Trener: Vladimir Drinjak

VLASENICA; Požjak, Rajak, Petrović, Mitrović, Stupar, Kovačević, Tešić, Majstorović, Jovanović, Erdelić (od 79. Gužvić), Milaković (od 46. Garić)  Trener: Vladimir Janjić