„Фамос“ добио значајно појачање пред наставак сезоне

08.03.2023. 14:13
0
ИЗВОР: sportdc.net

"Фамос" из Војковића непосредо пред наставак сезоне добио је велико појачање. У клуб се послије паузе враћа Ђорђе Ћеха, дугогодишњи штопер и капитен клуба, потврђено је из "Фамоса".

Тридесетдвогодишњи Ћеха заправо никада није ни одлазио из "Фамоса". Када је престао играти, био је један од највјернијих навијача клуба, а окренуо се свом приватном послу и игрању футсала, гдје је наступао за сарајевски "Жељезничар".

Ипак, на наговор тренера "Фамоса" Владимира Дрињака одлучио је још једном да се врати у клуб и помогне у прољећном дијелу сезоне, који ће бити препун изазова за "мотористе" у борби за опстанак у прволигашком друштву.

Његови папири свакако никада нису ни узимани из клуба, када је престао играти у љето 2021. године, тако да ће се одмах моћи ставити на располагање тренеру Дрињаку.

Коментари 0
Повезане вијести
Одржан тематски састанак „Свака заједница по једно рјешење за живот без насиља” Одржан тематски састанак „Свака заједница по једно рјешење за живот без насиља”
Богат програм "Ђурђевданских свечаности" у Источној Илиџи Богат програм "Ђурђевданских свечаности" у Источној Илиџи
Источна Илиџа: Пронађена и санкционисана лица која су на свадби пуцала из ватреног оружја Источна Илиџа: Пронађена и санкционисана лица која су на свадби пуцала из ватреног оружја
Најчитаније
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    8h 19m
    2
  • Други напад на Илиџу не смије бити заборављен
    18h 33m
    0
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    18h 48m
    0
  • Одржан тематски састанак „Свака заједница по једно рјешење за живот без насиља”
    12h 51m
    0
  • Подршка Блануши да се око СДС-а окупе све странке које су против режима
    8h 47m
    1