Фамос иде на побједу против Лакташа

25.08.2023. 17:20
0
ИЗВОР: sportdc.net

Фамос из Војковића жели три бода против Лакташа, јасни су у овом прволигашу.

Из прва два кола су освојена три бода и то је у складу са очекивањима и надањима. Иако игра није била на елитном нивоу, свјесни су тога у Фамосу, три бода су најбитнија и то је оно што се једино пише. Очекују у Војковићима да из утакмице у утакмицу игра буде све боља.

- Битно је да уписујемо бодове и поред нешто слабије игре у прва два кола. Побједа против Дрине за нас је много важна, улазак у сезону је увијек тежак и пун непредвиђених ситуација. Ми смо још увијек екипа у формирању, доста нових играча је дошло љетос и тек сви треба да се уиграмо. Оно што је јако битно је да је атмосфера одлична, радимо одлично на тренинзима, сваки играч даје свој максимум и што је најбитније вјерујемо у шефове замисли и покушавамо да их спроведемо у дјело, рекао нам је капитен Моториста, Марко Тешановић.

У госте Фамосу сада стиже једна од квалитетнијих екипа у лиги, али уз сво уважавање ривала, ипак иду на три бода и вјерују да до њих и могу доћи.

- Ради се о изузетно квалитетној екипи, показали су то и прошле сезоне. Јако их поштујемо и цијенимо све што они раде, али на нашем терену се и ми нешто питамо. Идемо по три бода, желимо побједу и даћемо све од себе да до ње и стигнемо.

Утакмица Фамос - Лакташи игра се у суботу од 17 сати, а суди је Вања Ајдер.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Фамос без конкуренције Фамос без конкуренције
Војводић: Фамос је храбро одиграо, одлична смо екипа Војводић: Фамос је храбро одиграо, одлична смо екипа
Доминација Џудо клуба Фамос у Источном Сарајеву Доминација Џудо клуба Фамос у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Рагиб Халиловић – Херој са Грбавице
    15h 10m
    11
  • Опасна игра дјеце у Источном Сарајеву
    3h 56m
    4
  • Како је страдао митрополит Петар Зимоњић
    14h 17m
    10
  • Паљанка Маја Фуртула за четири године школовања није имала ниједан изостанак са наставе
    15h 58m
    2
  • Сокочанин ухапшен због пријетњи и наношења тјелесних повреда
    12h 40m
    3