"Фамос" именовао новог тренера: Шешлија се вратио на клупу!

06.09.2025. 14:19
0
ИЗВОР: sportdc.net

"Фамос" из Војковића има новог тренера након одласка Дарка Војводића са мјеста шефа стручног штаба.

Руководство "моториста" је поново одлучило да позове Миломира Шешлију, који је био Војводићев претходник на клупи. Шешлија је без ангажмана од како се јесенас растао са Персисом, те је код куће у Војковићима.

Он је имао неких понуда током љета које га нису задовољиле, па је на крају одлучио да још једном сједне на клупу "Фамоса".

Своју тренерску каријеру је углавном градио по Азији, мада има и искуства по Босну и Херцеговини, гдје је водио "Славију", "Фамоса", "Вележа", "Рудар" из Какња, "САШК Напредак", те "Игман" из Коњица. 

Коментари 0
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    8h 41m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    3h 33m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    8h 23m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    35m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    7h 17m
    1