"Фамос" однио бод из Невесиња

31.10.2021. 18:53
0
ИЗВОР: Катера

Фудбалери "Фамоса" из Источне Илиџе одиграли су неријешено, 1:1 у гостима против "Вележа" у Невесињу, у утакмици 12. кола Друге лиге Републике Српске, група "Исток".

"Мотористи" су повели голом Дејана Антеља тек у другом полувремену, у 56. минуту меча, а изједначујући гол за домаћи тим постигао је Рајко Ћеранић у 85. минуту утакмице.

Нису успјели "мотористи" да извуку читав плијен на тешком гостовању у Невесињу, те су се кући вратили са само једним бодом.

Вележ: Милош Зуровац (Г) (К) , Дејан Антељ (од 67' замијењен са Милко Радовић), Милош Вучетић , Миљан Петковић , Горан Шиљеговић , Горан Продановић , Дарко Реповић , Рајко Ћеранић , Миљан Гутић , Сергеј Продановић , Душан Шаренац (од 46' замијењен са Срђан Драшковић).

Фамос: Марко Терзић (Г) , Елдар Башовић (од 90' Михајло Ђорем), Урош Ковачевић , Борислав Отовић , Тихомир Лаловић (од 89' Андреј Видаковић), Анес Демировић , Огњен Мичић (од 75' Владан Минић), Марко Марковић , Данел Блажић (К) , Армин Шехић (од 75' Зоран Кокот), Владимир Фргања.