"Famos" odnio bod iz Nevesinja

31.10.2021. 18:53
0
IZVOR: Katera

Fudbaleri "Famosa" iz Istočne Ilidže odigrali su neriješeno, 1:1 u gostima protiv "Veleža" u Nevesinju, u utakmici 12. kola Druge lige Republike Srpske, grupa "Istok".

"Motoristi" su poveli golom Dejana Antelja tek u drugom poluvremenu, u 56. minutu meča, a izjednačujući gol za domaći tim postigao je Rajko Ćeranić u 85. minutu utakmice.

Nisu uspjeli "motoristi" da izvuku čitav plijen na teškom gostovanju u Nevesinju, te su se kući vratili sa samo jednim bodom.

Velež: Miloš Zurovac (G) (K) , Dejan Antelj (od 67' zamijenjen sa Milko Radović), Miloš Vučetić , Miljan Petković , Goran Šiljegović , Goran Prodanović , Darko Repović , Rajko Ćeranić , Miljan Gutić , Sergej Prodanović , Dušan Šarenac (od 46' zamijenjen sa Srđan Drašković).

Famos: Marko Terzić (G) , Eldar Bašović (od 90' Mihajlo Đorem), Uroš Kovačević , Borislav Otović , Tihomir Lalović (od 89' Andrej Vidaković), Anes Demirović , Ognjen Mičić (od 75' Vladan Minić), Marko Marković , Danel Blažić (K) , Armin Šehić (od 75' Zoran Kokot), Vladimir Frganja.