ФБиХ: Још 173 особе заражене, преминуле двије

25.09.2020. 12:24
0
ИЗВОР: nezavisne

У протекла 24 часа, Заводу за јавно здравство Федерације БиХ пријављено је 1.415 узорака, од којих је 173 позитивно на SARS-CoV-2, саопштио је Институт за јавно здравство ФБиХ.

Како се додаје, нови случајеви регистровани су у свим кантонима у Федерацији БиХ.

До сада је тестирано укупно 151.939 узорака, а SARS-CoV-2 је потврђен код 17.206 особа.

Закључно с данашњим даном, у Федерацији БиХ излијечено је 13.197 пацијената, а у протекла 24 часа опоравак је забиљежен код 282 пацијента. Тренутно је активно 3.518 случајева позитивних на SARS-CoV-2.

Заводу за јавно здравство Федерације БиХ у протекла 24 часа пријављена су четири нова смртна случаја. У протекла 24 часа преминуле су двије особе, мушкарац из Какња и жена из Травника, док су два смртна случаја из протеклог периода.

С данашњим даном, укупан број смртних случајева на подручју Федерације БиХ је 491, и то 323 мушкарца и 168 жена.

Коментари 0
Повезане вијести
Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли
Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу
Годишњица срамне арбитраже за Добрињу Годишњица срамне арбитраже за Добрињу
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    12h 52m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    10h 56m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    9h 26m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    13h 6m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    12h 56m
    0