ФБиХ: Током протеклог дана 59 новозаражених, преминуо један пацијент

26.08.2020. 09:38
1
ИЗВОР: Srpska.info

У Клиничком центру Универзитета у Сарајеву тестирана су 393 узорка на присуство корона вируса, од чега је 59 новозаражених.

ако је потврђено из КЦУС у Кантону Сарајеву је 39 позитивних, у Травнику 10, Жепчу пет, Какњу и Новој Били по два, те у Доњем Вакуфу један позитивни пацијент, преноси Аваз.

У Изолаторију Подхрастови смјештено је 47 пацијената, од којих је седам у интензивној њези. Преминуо је један пацијент 1947. годиште.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Paja 26.08.2020. 10:57
    Pa normalno umro od svoje bolesti a ne od virusa. Pa nema vjecnog života zaboga miloga
Повезане вијести
Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли
Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу
Годишњица срамне арбитраже за Добрињу Годишњица срамне арбитраже за Добрињу
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    12h 42m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    10h 53m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    3h 20m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    14h 25m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    15h 39m
    0