Фоча: У току потрага за несталим лицем

15.09.2021. 12:44
0
ИЗВОР: Радио Фоча

Полицијски службеници Полицијске управе Фоча трагају за несталим педесетосмогодишњим Алијом Баручијом који је посљедњи пут виђен 30. августа испред породичне куће у фочанском селу Штуке, Козја Лука.

- Нестало лице је висине око 180 центиметара, средње развијености тјелесне конституције, сиједе косе и плавих очију. Задњи пут је виђен у црној мајици, црвеној тренерци и бијелим патикама, а са собом је увијек носио фрулу - саопштено је из ПУ Фоча.

Полиција апелује на грађане да уколико виде нестало лице или дођу до било каквих сазнања о њему, пријаве најближој полицијској станици или позивом на бесплатан број телефона 122.

Полицијској станици Фоча нестанак Алије Баручије пријављен је јуче, око 10.45 часова.

Уз полицију у потрагу је укључена Цивилна заштита, Горска служба спасавања Нови Град Сарајево, Спелеоспасилачка служба Фоча, Ловачко удружење „Бакић“ и породица несталог.

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче Хуманитарна акција: Помозимо Дарку Мастилу из Фоче
Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву
Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести Фочански и руски онколози заједно у борби против најтежих болести
Најчитаније
  • Вечерас промоција књиге „Увијек први“ у Културном центру Пале
    16h 17m
    0
  • Промовисано девет доктора наука Универзитета у Источном Сарајеву (ФОТО)
    12h 17m
    1
  • Предавање Мухарема Баздуља сутра у Галерији „Жарко Видовић“
    13h 22m
    0
  • Данас потписивање Меморандума о документовању страдања Срба у Источном Сарајеву
    16h 11m
    1
  • КМФ „Јахорина“ поражен у финалу, Којић упутио честитку за одличну сезону
    15h 52m
    0