Фондација „Делије“ организује промоцију филма у Источном Сарајеву

18.12.2024. 20:12
0
ИЗВОР: katera.news

Филм "Мрак" режисера Душана Милића биће приказан у оквиру  Осме Божићне акције у кино-сали Културног центра Источно Ново Сарајево.  

Пројекција је планирана у сриједу, 25. децембра у 19.00, а организатор промоције је Фонација Делије“.  

Радња филма се дешава у вријеме мартовског погрома на Косову и Метохији након  Васкрса 2004. године. Тема филма је живот у сталном страху српске девојчице Милице, која након нестанка оца и ујака, остаје са мајком и дједом у сабласној кући. Породицу чувају пријатељски настројени припадници италијанског КФОР-а чија прекоманда мијења све.

Сав приход  биће усмјерен угроженим породиама ратних војних инвалида и за обнову светиња широм српских земаља.

Цијена улазнице је 10КМ.

Коментари 0
Повезане вијести
Један од претучених на Палама: Тукли су ме пред мојим дјететом, дошао сам да зарадим дневницу Један од претучених на Палама: Тукли су ме пред мојим дјететом, дошао сам да зарадим дневницу
Пројекција филма „Дјеца у Гехени“ 23. јула у Рогатици Пројекција филма „Дјеца у Гехени“ 23. јула у Рогатици
Станивуковић: Градоначелник Источног Сарајева треба да стане уз своје грађане Станивуковић: Градоначелник Источног Сарајева треба да стане уз своје грађане
Најчитаније
  • Српски град са највише цркава – Да ли знате који је то град?
    4h 9m
    2
  • Елек смијењен са свих функција
    16h 55m
    29
  • Један од претучених на Палама: Тукли су ме пред мојим дјететом, дошао сам да зарадим дневницу
    5h 2m
    9
  • Отворено писмо подршке радника Сарајево-гаса поводом најављене смјене Недељка Елека
    10h 57m
    4
  • Којић: Више од 30 људи тврди да је претрпјело тортуру, надлежни морају утврдити одговорност
    11h 11m
    8