Фудбалски судија Весна Милетић – доктор физике

11.07.2023. 09:29
1
ИЗВОР: sportdc.net

Паљанка Весна Милетић, виши асистент на Катедри за математику и физику Филозофског факултета Универзитета у Источном Сарајеву, члан Удружења фудбалских судија и инструктора Сарајевско - романијске регије,  једини женски судије на Другој лиги Републике Српске и некадашња чланица неприкосновеног шампионског састава  СФК "Сарајево 2000",  наступала и за младу репрезентације БиХ, поред свог имена додала је титулу "доктор физике".

Весна је на Прородно-математичком факултету Универзитета у Нишу недавно одбранила из физике "докторску дисертацију".

Дисертација је рађена од 2018. године, на Институту за нуклеарне науке “Винча”, институтом од националног значаја за Србију као и на Институту за физику у Београду, институту од националног значаја за Србију.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Grad 11.07.2023. 12:00
    Bravo! Čestitam!
    To je prava vijest, a ne marševi, imovina, visoki nepredstavnik itd.
Повезане вијести
Мото-мразеви и ове године организују подјелу пакетића најмлађим суграђанима у Палама Мото-мразеви и ове године организују подјелу пакетића најмлађим суграђанима у Палама
Пале: У току акција “Један слаткиш - једно дијете” Пале: У току акција “Један слаткиш - једно дијете”
Укључимо се у акцију „Један слаткиш, једно дијете“ Укључимо се у акцију „Један слаткиш, једно дијете“
Најчитаније
  • Југославија је 1972. због великих богиња вакцинисала 18 милиона људи у неколико седмица
    12h 38m
    6
  • По чему је Романија добила име (ВИДЕО)
    8h 13m
    33
  • Милутин Миланковић, српски научник који је задужио свијет
    20h 51m
    2
  • Позовимо 17046 за Весну Субашић!
    11h 36m
    0
  • Годишњица смрти Хариса Бркића: И даље се не зна ко је убио легендарног кошаркаша Партизана
    20h 52m
    1