Гол Јовића који је Србију оставио у игри за други круг (ВИДЕО)

20.06.2024. 17:15
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Лука Јовић у 95. минуту донио је бод Србији против Словеније на Европском првенству у Њемачкој.

Србија и Словенија одиграле су данас у Минхену без побједника 1:1 у мечу другог кола групе Ц. Екипа Матјажа Кека је повела голом Жан Карничника у 69. минуту.

Изједначење тиму Драгана Стојковића Пиксија донио је Лука Јовић у петом минуту судијске надокнаде времена.

У другом мечу другог кола групе Ц, од 18 сати играће Данска и Енглеска. Иначе, Енглеска је прва на табели са три бода, Словенија има два, а Данска и Србија по један.

Србија ће у трећем колу 25. јуна играти против Данске, док ће се Словенија истог дана састати са Енглеском.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Дембеле проглашен за фудбалера године Дембеле проглашен за фудбалера године
Јовановићи дочекали најљепше вијести пред празнике: Више неће плакати због безнађа Јовановићи дочекали најљепше вијести пред празнике: Више неће плакати због безнађа
Дарко Младић поздравио захтјеве Србије и Русије у Савјету безбједности УН Дарко Младић поздравио захтјеве Србије и Русије у Савјету безбједности УН
Најчитаније
  • Симболика божићне пшенице и како је на прави начин посадити
    21h 34m
    1
  • На данашњи дан Република Српска добила првог предсједника
    2h 58m
    39
  • На данашњи дан 1885. изашао први број "Босанске виле"
    14h 11m
    3
  • Претреси на подручју Посушја, Широког Бријега и Пала због кријумчарења и крађа
    22h 6m
    2
  • Зима почиње у недјељу
    17h 55m
    1