Gol Jovića koji je Srbiju ostavio u igri za drugi krug (VIDEO)

20.06.2024. 17:15
0
IZVOR: nezavisne.com

Luka Jović u 95. minutu donio je bod Srbiji protiv Slovenije na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj.

Srbija i Slovenija odigrale su danas u Minhenu bez pobjednika 1:1 u meču drugog kola grupe C. Ekipa Matjaža Keka je povela golom Žan Karničnika u 69. minutu.

Izjednačenje timu Dragana Stojkovića Piksija donio je Luka Jović u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

U drugom meču drugog kola grupe C, od 18 sati igraće Danska i Engleska. Inače, Engleska je prva na tabeli sa tri boda, Slovenija ima dva, a Danska i Srbija po jedan.

Srbija će u trećem kolu 25. juna igrati protiv Danske, dok će se Slovenija istog dana sastati sa Engleskom.