Горан Ковачевић из Фоче руши све предрасуде (ВИДЕО)

08.04.2024. 12:08
0
ИЗВОР: rtrs.tv

Тренира карате, свира фрулу и гусле, игра шах, омиљен у друштву и међу спортистима, одличја су ово Фочака, Горана Ковачевића.

Неколико пута шампион у каратеу Српске и БиХ.

Свестрана личност која доказује и да се са Дауновим синдромом могу низати велики успјеси у спорту и животу.

Тридесетдеветогодишњи Горан Ковачевић, седмично је пет дана на тренинзима. Посвећено одговара на све постављене задатке.

Од дјетињства, с малим прекидима, карате му је омиљени спорт. Подједнако воли и музику, па на фрули радо засвира Моравац и Чобанско коло.

Цијелу причу погледајте у видеу

 

Коментари 0
Повезане вијести
Откривање бисте академику Војиславу Максимовићу сутра у Фочи Откривање бисте академику Војиславу Максимовићу сутра у Фочи
Аронија – чувар здравља Аронија – чувар здравља
Кладионичарским "дојавама" стекао 108.000 КМ и 16.000 евра Кладионичарским "дојавама" стекао 108.000 КМ и 16.000 евра
Најчитаније
  • Театар у сарајевских Срба
    11h 50m
    59
  • Посна кромпир чорба
    13h 1m
    1
  • У Власеници осам станова у пожару, на терену и деминери
    17h 7m
    1
  • Хаос на сједници градске скупштине: СНСД избацује опозицију, једног изнијели на столици (ВИДЕО)
    13h 27m
    4
  • Зграда у Власеници у пламену (ВИДЕО)
    18h 12m
    0