Гориво скупље за 20 фенинга у Српској

08.06.2022. 08:58
3
ИЗВОР: srpskainfo.com

Гориво на бензинским пумпама у Бањалуци јутрос је скупље и за 20 фенинга по литри.

- У недјељу сам наточио дизел еуро пет по 3,29, а ево јутрос је 3,49 КМ – каже један Бањалучанин који пита да ли ће домаће власти коначно нешто урадити да спријече дивљање цијена нафтних деривата.

Рецимо, земље у окружењу замрзавају цијене, односно државе доносе одлуке када и колико ће гориво да поскупи. У Хрватској је од јуче гориво јефтиније због државне интервенције.

Обични дизел и бензин на пумпама у Бањалуци је у просјеку 3,32 КМ.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Dobar je Milorad 16.06.2022. 08:32
    Njemacka - 1,85 E
    R. Srpska- 1,75 E
    Stizemo ih polako!!
  • Generic placeholder image
    Jakov 08.06.2022. 11:05
    Ko izrabljuje cijeli svijet,gorivo je svuda skuplje,narode moj,nažalost
  • Generic placeholder image
    Марко 08.06.2022. 10:04
    То Милораде, израбљуј глупу сиротињу, тако нам и треба кад си нам ти двије деценије на власти.
Повезане вијести
Слиједи топлотни талас у Републици Српској Слиједи топлотни талас у Републици Српској
Рођено 17 беба у Српској Рођено 17 беба у Српској
У Српској рођена 21 беба У Српској рођена 21 беба
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    20h 6m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    21h 23m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    21h 44m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    11h 54m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    19h 28m
    0