Грађани у Сарајеву се опраштају од Инеле Селимовић и њеног сина

15.02.2025. 14:15
1
ИЗВОР: Агенције

Испред Парламентарне скупштине Босне и Херцеговине данас се окупило неколико грађана како би указали на фемицид.

Тим поводом положено је цвијеће, а ово долази након што је вијест о двоструком убиству у Калесији узнемирила грађане БиХ.

Емир Селимовић убио је своју супругу Инелу Селимовић с којом је био у бракоразводној парници и сина који је имао само 13 година.

Такође, како пише "Аваз", уочи сахране, велики број грађана, породице, пријатеља и познаника окупио се испред куће убијене Инеле Селимовић (37).

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Sugradjanka 15.02.2025. 16:28
    Mirno spavaj Inela sa svojim sinom!
Повезане вијести
Митрополит Хризостом служио литургију у Саборном храму Рођења Пресвете Богородице Митрополит Хризостом служио литургију у Саборном храму Рођења Пресвете Богородице
Сарајеву: Нападнут малољетник у трамвају Сарајеву: Нападнут малољетник у трамвају
Сарајевски Срби деценијама сахрањивани на мјесту гдје су данас заједничке институције Сарајевски Срби деценијама сахрањивани на мјесту гдје су данас заједничке институције
Најчитаније
  • Сјећање на убиство Драгана Гаговића, тренера Карате клуба "Сутјеска" из Фоче
    20h 15m
    34
  • Како је двадесетогодишњакиња постала симбол Гарде Републике Српске
    1h 2m
    2
  • Борбе код Вишеграда и Рудог 1993. године
    22h 26m
    1
  • Браћа Лазаревићи - "Гдје ће друго соколови него у висине"
    1h 1m
    1
  • Жељко Пржуљ: Рафал по ауту – Српска Илиџа, 4. март 1995.
    56m
    3