Гужва на излазу из БиХ ка Србији и Хрватској

10.08.2019. 18:50
0
ИЗВОР: Срна

Kолоне возила чекају на излазу из БиХ на граничном прелазу Шепак према Србији и на прелазима Бијача и Изачић према Хрватској, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.

На граничним прелазима Дољани, Зупци и Брод евидентиране су гужве на улазу у БиХ.

Појачан је интензитет возила у оба смјера на граничним прелазима Градина и Орашје на граници са Хрватском, те Хум и Делеуша на граници са Црном Гором.

На осталим граничним прелазима задржавања тренутно нису дужа од 30 минута.


Коментари 0
Повезане вијести
Колоне возила на излазу из БиХ Колоне возила на излазу из БиХ
Вишечасовна чекања на више граничних прелаза Вишечасовна чекања на више граничних прелаза
Појачана фреквенција саобраћаја на више граничних прелаза Појачана фреквенција саобраћаја на више граничних прелаза
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    10h 22m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    10h 45m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    7h 40m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    14h 14m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    9h 50m
    0