Гужва на излазу из БиХ ка Србији и Хрватској

10.08.2019. 18:50
0
ИЗВОР: Срна

Kолоне возила чекају на излазу из БиХ на граничном прелазу Шепак према Србији и на прелазима Бијача и Изачић према Хрватској, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.

На граничним прелазима Дољани, Зупци и Брод евидентиране су гужве на улазу у БиХ.

Појачан је интензитет возила у оба смјера на граничним прелазима Градина и Орашје на граници са Хрватском, те Хум и Делеуша на граници са Црном Гором.

На осталим граничним прелазима задржавања тренутно нису дужа од 30 минута.


Коментари 0
Повезане вијести
Колоне возила на излазу из БиХ Колоне возила на излазу из БиХ
Вишечасовна чекања на више граничних прелаза Вишечасовна чекања на више граничних прелаза
Појачана фреквенција саобраћаја на више граничних прелаза Појачана фреквенција саобраћаја на више граничних прелаза
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    16h 5m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    10h 4m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    8h 10m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    17h 1m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    5h 42m
    0